نوبت سوم مجمع عمومی انجمن برگزار شد

تاریخ : 1397.11.18
نویسنده : روابط عمومی
نظرات : 0
بازدیدها : 401

با حضور اعضاء و ناظران

نوبت سوم مجمع عمومی انجمن برگزار شد

1
هیات رئیسه مجمع عمومی عادی نوبت سوم - بهمن 97

 

سومین نوبت مجمع عمومی عادی انجمن با حضور68 نفر از نمایندگان شرکت های عضو در ساعت 15:30 روز 17 بهمن و با حضور اعضای هیات مدیره، ناظران وزارت کار، تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

 پس از اعلام رسمیت جلسه توسط آقای سید علی کهفی قانع نسبت به انتخاب هیات رییسه مجمع با آرای حاضران به شرح زیر اقدام گردید.

 

سمت

ناظر

ناظر

منشی

نایب رییس

رییس

نام و نام خانوادگی

اکرم دادجو

مهسا دعایی

احمد مومنی

اصغر جبالبارزی

سید علی کهفی قانع

                                                                                                       

 پس از خواندن دستور جلسه و ارائه گزارش هیات مدیره و تصویب آن، گزارش بازرسی مبنی برعدم وجود مغایرت در موارد ارایه شده از سوی بازرس انجمن اعلام شد.

با توجه به اظهارات حسابدار و خزانه دار انجمن، خوشبختانه موردی که نیاز به ورود بازرس باشد مشاهده نگردید؛ همچنین در گزارشی که از طرف بازرس به مجمع تقدیم شد ضمن تشکر از زحمات هیات مدیره، اعضای محترم اجرایی و دبیر گرامی از حضار در سالن تشکر و قدردانی گردید.

 

در ادامه ترازنامه و صورت های مالی 1396 ارائه و پس از بررسی به تصویب رسید. به پیوست بودجه پیشنهادی سال 1397 و همچنین انتخاب روزنامه کار و کارگر به عنوان روزنامه رسمی انتشار مطالب، به صحن علنی مجمع تقدیم به شور گذاشته شد و به تصویب رسید.

 

پس از پایان چهار بند از دستور جلسه مجمع وارد انتخاب بازرس قانونی مالی برای سال 1397 گردید. در این بخش دو تن از اعضای انجمن که قبلا مدارک درخواستی دبیرخانه را ارسال نموده بودند به نام آقایان میر حامد شجاعی، مدیرعامل شرکت پتسا با 17 سال سابقه مدیریت و آقای حسن جواهری مدیرعامل شرکت صنعت نیرو با 20 سال سابقه مدیریت به عنوان کاندیدای پست بازرسی معرفی شدند . به هر یک از کاندیداها 5 دقیقه زمان داده شد که ضمن معرفی خود در خصوص انگیزه و همچنین رویکردهای اجرایی که در نظر خواهند داشت دیدگاه خود را بیان نمایند. پس از معرفی هرکاندیدا رای گیری آغازشد. از 68 رای داخل مآخذ شده به صندوق، 7 برگ رای باطل، و بقیه آراء خوانده شد که با توجه به اکثریت نسبی آرای حاضران، بازرسان به شرح زیر انتخاب شدند.

 

 

نام و نام خانوادگی

تعداد رای

سمت

میر حامد شجاعی

48 رای

اصلی

حسن جواهری

13 رای

علی البدل

 

1
اعضاء شرکت کننده در مجمع عمومی عادی نوبت سوم  - بهمن 97

 


http://electricalpanel.ir/uploads/photo_2019-02-13_14-58-22.jp/http://electricalpanel.ir/uploads/photo_2019-02-13_14-58-37.jpg
دسته بندی :  خبرها

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا