» » حضور شرکت نیرو ترانس در دبیرخانه انجمن

حضور شرکت نیرو ترانس در دبیرخانه انجمن

تاریخ : 1397.10.29
نویسنده : روابط عمومی
نظرات : 0
بازدیدها : 153

حضور شرکت نیرو ترانس در دبیرخانه انجمن

حمایت از شرکت های ایرانی سرلوحه کار ما است  

صبح امروز مدیران شرکت نیرو ترانس از تولید کنندگان تجهیزات مرتبط با تابلوبرق جهت گسترش فعالیت خود و ایجاد تعامل بیشتر در دبیرخانه انجمن حضور یافتند.

این جلسه با حضور آقایان؛ مهندس قانع رئیس هیات مدیره انجمن صنفی، مهندس فرخی از اعضاء هیات مدیره انجمن و مهندس رضوی دبیر انجمن و آقایان راهنده و شاهوار مدیران فروش شرکت نیرو ترانس برگزار گردید.

مهندس قانع ضمن ابراز خشنودی از همکاری متقابل با این شرکت عنوان نمودند که انجمن با تمام توان علاقمنداست با حمایت از توانمندی شرکت های داخلی بتواند مشکلات موجود در بازار را مرتفع نماید و امیدوار است شرکت های ایرانی با حضور قدرتمند خود  کسری های موجود در بازار مصرف داخلی را با بهترین کیفیت تامین نمایند بهمین منظور انجمن آمادگی دارد برای معرفی توانمندی های شرکتهای ایرانی تلاش نماید.

مسئول نمایندگان شرکت نیرو ترانس ضمن تشکر و استقبال از این حمایت از مدیران انجمن جهت بازدید و آشنایی بیشتر با توانمندیهای شرکت نیرو ترانس دعوت بعمل آوردند.

1
حضور شرکت نیرو ترانس در دبیرخانه انجمن

 

 

 


http://electricalpanel.ir/uploads/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86.jpg
دسته بندی :  خبرها

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا