اولین مصاحبه با هیئت مدیره سندیکا

تاریخ : 1396.07.30
نویسنده : روابط عمومی
نظرات : 0
بازدیدها : 448

 

Caption

 

 

 

اولین مصاحبه هیات رئیسه جدید سندیکا:

 

در آغاز  کنفرانس مطبوعاتی سندیکای صنعت برق با اصحاب رسانه علی بخشی رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق اعلام کرد:

صنعت برق توانسته سالانه در حدود ۲۰ درصد صادرات داشته باشد و می‌توان گفت که به خودکفایی و جایگاه ویژه‌ای خود که به حق مستحق آن بوده است رسیده است.

رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران با اشاره به دیدار اعضا هیات مدیره  سندیکا با وزیر پیشنهادی دولت آقای روحانی ابراز امیدواری کرد که آقای رضا اردکانیان با آرای بالا به‌عنوان وزیر جدید نیرو انتخاب شود.

علی بخشی در کنفرانس مطبوعاتی سندیکای صنعت برق ایران :

ما با تمام گزینه‌‌های احتمالی وزارت  نیرو جلسه داشتیم  و آخرین جلسه ما با آقای اردکانیان بود. با ایشان  قرار گذاشتیم ارتباط خود را دائمی کنیم و در تصمیم‌گیری‌‌ها حضور داشته باشیم.


وی افزود: اولویت اول سندیکای صنعت برق ایران را  تسهیل در روابط بین بخش خصوصی و دولت اعلام کرد  و تلاش در جهت همکاری بیشتر این دو بخش  است و این امر سبب ضمانت اجرای پروژه‌های این صنعت خواهد بود.

رییس سندیکای صنعت برق ایران با اشاره به قرارداد یونیت اظهار کرد: رانت اطلاعاتی باید از بین برود. امیدواریم دولت و مجلس نظر مساعدی نسبت به پیشنهاد ما برای اصلاح ساختار داشته باشند. 

وی در مورد صادرات خدمات فنی و مهندسی نیز گفت: در سال گذشته، ۳.۲ میلیارد دلار صادرات خدمات فنی و مهندسی داشتیم.

مهندس پیام باقری عنوان کرد که : در دولت دوازدهم امیدواریم وزارت نیرو یکبار برای همیشه اقتصاد برق را جراحی و اصلاح نماید و ظرفیت های لازم را هم قانون گذار برای این مسئله اندیشیده است و در قانون هدفمندی یارانه ها قرار بود در طول دوره برنامه پنجم توسعه قیمت حامل های انرژی به قیمت تمام شده برسد که متاسفانه محقق نشد.

 


http://electricalpanel.ir/uploads/%D8%B3%D9%86%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%A7.jpg
دسته بندی :  فعالیت ها

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا